ART / Etchings etc / Etching 8413359
*
nr 841 3359
ETCHING
J, A, G, Acke, flickor på promenad, signed, dedikerad, subject size: 18x14,
J, A, G, Acke, flickor på promenad, signerad, dedikerad, motivets mått: 18x14
Estimate:
1500
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday August 19 2013
at 19:38:28
- Bid history
Time
Bidder
Bid
19/8 15:15:13
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: acke dedikerad etsning etsningar flickor på promenad grafik
-
9032 DRY POINT
Gunnar Norrman (b. 1912), Sweden. Signed, dated -1..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:56
*
ETCHING
nr 841 3359
ETCHING
J, A, G, Acke, flickor på promenad, signed, dedikerad, subject size: 18x14,
J, A, G, Acke, flickor på promenad, signerad, dedikerad, motivets mått: 18x14
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday August 19 2013 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
19/8 15:15:13 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: acke dedikerad etsning etsningar flickor på promenad grafik
-
9032 DRY POINT
Gunnar Norrman (b. 1912), Sweden. Signed, dated -1..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:56